Час роботи:

Будні: з 9:00 до 18:00
Сб-Нд: з 9:00 до 15:00

ПОБУТОВІ ОБІГРІВАЧІ

Побутові обігрівачі використовують для опалення невеликих приміщень. Сучасні побутові обігрівачі поділяються на чотири основні типи.

  1. тип. Масляний радіатор - це обігрівач складається з ребристого металевого корпусу наповненого мінеральним або синтетичним маслом, в нижній частині якого розташований електричний нагрівач закритого типу-ТЕН. ТЕН нагріває масло, а масло передає тепло в приміщенні.
  2. тип. Тепловентилятор - це пристрій, який нагріває повітря за допомогою електричної спіралі обдувається вбудованим вентилятором. При проходженні через спіраль воздухнагрівается і викидається в приміщення.
  3. тип. Електроконвектор - металевий прилад, всередині, в нижній частині якого, розташований нагрівальний елемент, який нагріває повітря, що проходить через нього знизу вгору. Через верхню решітку повітря потрапляє в приміщення нагріваючи його.
  4. тип. Інфрачервоний обігрівач - прилад, який разом з теплом випромінює промені інфрачервоного спектра. На відміну від інших нагрівачів, інфрачервоний обігрівач нагріває предмети в приміщенні, а не повітря. Завдяки цьому ІК обігрівачі вважаються більш економічними, але, для ефективної роботи, їх треба розміщувати під стелею або встановлювати на високій стійці.