Час роботи:

Будні: з 9:00 до 18:00
Сб-Нд: з 9:00 до 15:00

Артикул: KE 3,0_220

Ціна: 2.390 грн. в роздріб
Замовити зі знижкою

Комплектація

Лінійка електричних котлів «Економ» виробництва компанії Tenko призначена для опалення в автономній режимі приміщень площею до 150 кв.м. або як додатковий пристрій в діючій системі опалення. Серія котлів «Економ» оснащена двоступеневої системою захисту, яка запобігає руйнуванню пристрій від перегріву, італійським капілярним термостатом IMIT, плавно регулює температуру теплоносія системи в діапазоні 0 – 90°С, аналоговим термометром, світловими індикаторами для візуального контролю роботи, а також виведенням для підключення циркуляційного насоса.  Модельний ряд складається з котлів потужністю від 3 до 15 кВт, що мають три ступені нагріву. Підключення устаткування здійснюється в однофазні або трифазні мережі напругою 220 В або 380 В відповідно.  До переваг електричних котлів торгової марки Tenko відносяться: високий коефіцієнт корисної дії (ККД), простота технічного обслуговування, екологічна чистота, надійність, зручність монтажу, експлуатації та транспортування. У поєднанні з невисокою ціною і низькими експлуатаційними витратами електрокотли серії «Економ» стали ідеальним варіантом по співвідношенню якості, функціональних можливостей і вартості.

Деталі корпусу виконані з високоякісної сталі українського виробництва і піддані антикорозійного обробці. Надалі на них нанесена порошкова фарба для створення захисного шару і додання красивого зовнішнього вигляду.
Для виробництва теплообмінника застосовується високоякісна товстостінна труба провідного українського виробника. Кожен теплообмінник для продовження терміну експлуатації проходить антикорозійну обробку і гідравлічні випробування при тиску 8 бар.

Електрокотли ТМ Tenko поставляються в картонній упаковці. У комплект поставки включено також керівництво по монтажу та експлуатації.

Номінальна напруга, В 220
Номінальна споживана потужність, кВт 3
Частота струму мережі, Гц 50
Тип нагрівача Блок з 3-х ТЕНів
ККД, % 99
Максимальний тиск в системі, Бар 3
Регулювання опалювального контуру, °С плавне від 0 до 90
Приєднувальні патрубки, дюйм Ø 3/4 (резьба наружная)
Емкость теплообменника (не менее), дм3 1,8
Габаритні розміри (не менше), мм, ВхШхГ 581х189х97
Маса, кг, не більше 10
Работа в открытой системе Да