Час роботи:

Будні: с 9:00 до 18:00
Сб-Нд: с 9:00 до 15:00

Настінний монтаж Volcano VR1/ Volcano VR2

* направляючі жалюзі встановлені горизонтально

Кронштейн для монтажу Volcano VR1/ Volcano VR2

** направляючі жалюзі встановлені вертикально
*** направляючі жалюзі встановлені симетрично під кутом 45°

Рекомендоване відстань від стін і стелі

відстань між установками VOLCANO VR1/ VOLCANO VR2 – рекомендується відстань від 6 до 12 м для рівномірного поширення теплого повітря

При настінному або стельовому монтажі рекомендується брати до уваги такі параметри: 

Настінний монтаж Кронштейн для монтажу
Відстань від стіни мин. 0,4 м   Відстань від стелі мин. 0,4 м
Висота монтажу 3 - 8 м   Висота монтажу 4 - 12 м
Дальність струменя повітря макс. 25 м   Площа макс. 300 м2

Зразкове розміщення тепловентиляторів при настінному монтажі

вид зверху

Дальність струменя повітря

* для горизонтальної установки напрямних жалюзі
** для симетричної установки установки напрямних жалюзі під кутом 45°

Монтажна консолі:

Монтажна консоль доступна як додаткове обладнання. Для прикріплення до пристрою монтажної консолі, необхідно вирізати з допомогою корончатого свердла отвори у верхній і нижній панелях апарату (в точці, позначеної) 6, а потім ввагати в них втулки. На втулки слід насунути плече монтажної консолі. У нижню і верхню втулки ввагати гвинти M 10 і затягнути їх, щоб зафіксувати положення обігрівача по відношенню до консолі. Після установки обігрівача в бажаному положенні, слід встановити заглушки на держателе.В склад зразка монтажної консолі входять:

  1. КОНСОЛЬ (1 шт. тип A или B);/li>
  2. кріпильний ВЛАСНИК (тип A или B);
  3. ГВИНТИ M10 РАЗОМ З ШАЙБОЮ і гайки ДЛЯ КРІПЛЕННЯ ВЛАСНИКІВ (2 компл.);
  4. ВИНТ M10 ДЛЯ КРІПЛЕННЯ КОНСОЛІ До тепловентилятори (2 шт.); 5. заглушки (2 шт.); 6. МОНТАЖНІ ВТУЛКИ (1 шт.)

Монтаж за допомогою шпильок:

До складу апарата не входять кріпильні шпильки і монтажна консоль. Монтажна консоль доступна як додаткове обладнання. Устаткування може монтуватися на будь-якої опори, що забезпечує стабільне і надійне кріплення. Різьбові монтажні отвори (по 2 шт.) Передбачені на верхній і нижній панелях апарату. Для монтажу обігрівача за допомогою монтажних шпильок необхідно вирізати з допомогою корончатого свердла отвори у верхній і нижній панелях апарату (в точці позначених (1), а потім ввагати шпильки M 10 в різьбові отвори, передбачені всередині апарату.

підключення теплоносія:

Під час установки трубопроводу з теплоносієм слід захищати приєднувальний патрубок теплообмінника від впливу крутного моменту (1).
Вага прокладаються трубопроводів не повинен створювати навантаження на патрубки нагрівача.
Можливо приєднання трубопроводу за допомогою гнучких патрубків (що дозволяє змінювати положення апарата на монтажній консолі).

Видалення повітря / спуск теплоносія:

Видалення повітря здійснюється за допомогою ослаблення гвинта повітрявідводчика. З метою доступу до гвинта слід видалити заглушку (1). Спуск теплоносія проводиться за допомогою спускної пробки з головкою з шестигранним гніздом, після видалення заглушки (2). У разі запуску обігрівача після попереднього спуску теплоносія слід пам'ятати про видалення духи їх системи. Слід також звертати особливу увагу на захист апарату від випадкового потрапляння в корпус води під час операції спуску теплоносія.

Бічні накладки

Для монтажу кольорових накладок їх слід докласти до зазначених точок на передній панелі пристрою у напрямку 1, а потім обережно рухати накладку у напрямку 2 аж до зачеплення засувок. З метою демонтажу накладки її слід натиснути в точках засувок і відсунути назовні по кришці обігрівача. У комплект устаткування входить один комплект накладок

Регулювання напрямних жалюзі:

Для зміни положення направляючої лопатки слід її відтягнути в напрямку, зазначеному на малюнку (1), одночасно відгинаючи її праву кромку, щоб ввагати кріпить штифт у відповідний отвір. Потім вищевказане дію слід виконати для закріплення направляючої лопатки з іншого боку. З метою демонтажу напрямних лопаток необхідно звільнити засувку, яка знаходиться в середній частині кріплення (2).